AK PARTİ 5.Olağan Kongresi Gerçekleşti.

Ana Sayfa » Genel » AK PARTİ 5.Olağan Kongresi Gerçekleşti.

5.Olağan Kongremiz Hayırlı Olsun.,

Ak Partimizin 5.Olağan Kongresinde 1353 Delegenin Tamamının Oyunu Alarak Genel Başkan Seçilen Başbakanımız Sn Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu ve Yeni Seçilen MKYK Üyelerine Başarılar Diliyorum.Vatanımız ve Milletimiz İçin Hayırlar Getirmesini,İkinci Devrede Daha Büyük Hizmetlere İmza Atmayı Rabbim Nasip Etsin.
GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ,GÜN ÜLKEMİZİN ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARI BOZMA GÜNÜ,GÜN İÇ VE DIŞ MİHRAKLARA KARŞI MÜCADELE GÜNÜ…1 KASIM’DA İSTİKRAR VE BÜYÜK TÜRKİYE İÇİN BİR OLMA,İRİ OLMA,DİRİ OLMA GÜNÜ.

 

T.C BAŞBAKANI - AK PARTİ GENEL BAŞKANI

BİNALİ YILDIRIM
  • ÜlküAkif Bey'cim geçen seçim çalışmalarınızı sayfanız üzerinden gördüm vede hakkınızda yazılanları okuyunca sizin ne denli azimli ve faydalı ilimi-icraat yapabileceğinizi kestiriyorum. Bu dönemde aday olduğunuza çok sevindim yalnız sizin gibi birinin baş
  • Mehmet Akif KöseYeni Türkiye için benim de bir fikrim var; ülkenin temel taşları olan gençlere yönelik çalışmalar Yeni Türkiye 'yi çok daha güçlü hale getirecektir. Bu süreçte üniversitelerde eğitim gören öğrenciler için burs ve mesleki eğitim planlamalarının oldukç
  • YalçınSizi İnternet ortamında tanıdım ve biraz araştırmayla gerçekten meclise yarıştığınızı düşünüyorum. Mecliste olanların çoğundan aha etkili ve özverili çalışacağınızdan eminim. Bu süreçte sizi destekler başarılarınızın devamını dilerim.
  • Tunaİstanbul için en iyi fikir Mehmet Akif beyin adaylığı ve öngörüsü çünkü yenilenen ve büyüyen Türkiye’nin yeni ve büyük fikirli dehalara ihtiyacı var vede bun vasıfları bu gibi kıymetli kişilerde görmek pek zor olmasa gerek!

FACEBOOKTA BİZ