ACI GÜNÜMÜZ

Ana Sayfa » Basından » ACI GÜNÜMÜZ

  ankara Başkentimiz Ankara da meydana gelen bombalı saldırının ardından şuana kadar birçok kardeşimizin hayatını kaybettiği birçoğunun yaralandığını, acı günümüzde ölenlere rahmet yaralılara da acil şifalar diler bu konuda üstümüze düşen görevi yerine getireceğimizi konuyla ilgili olduğumuzu ve de tüm halkımızın sorumlu davranmaya, dikkatli hareket etmeye sağlık bakanlığımızın açıklamalarınca gerek kan ihtiyacı olsun gerekse diğer tüm ihtiyaç ve yardımlarımızı yapma çağrısını dile getirelim.

GÖSTERECEĞİMİZ DAYANIŞMA VE KARARLILIK TERÖRE VERECEĞİMİZ EN GÜÇLÜ KARŞILIK !

                                                                                                                                                                                                                        Mehmet Akif KÖSE

T.C BAŞBAKANI - AK PARTİ GENEL BAŞKANI

BİNALİ YILDIRIM
  • ÜlküAkif Bey'cim geçen seçim çalışmalarınızı sayfanız üzerinden gördüm vede hakkınızda yazılanları okuyunca sizin ne denli azimli ve faydalı ilimi-icraat yapabileceğinizi kestiriyorum. Bu dönemde aday olduğunuza çok sevindim yalnız sizin gibi birinin baş
  • Mehmet Akif KöseYeni Türkiye için benim de bir fikrim var; ülkenin temel taşları olan gençlere yönelik çalışmalar Yeni Türkiye 'yi çok daha güçlü hale getirecektir. Bu süreçte üniversitelerde eğitim gören öğrenciler için burs ve mesleki eğitim planlamalarının oldukç
  • YalçınSizi İnternet ortamında tanıdım ve biraz araştırmayla gerçekten meclise yarıştığınızı düşünüyorum. Mecliste olanların çoğundan aha etkili ve özverili çalışacağınızdan eminim. Bu süreçte sizi destekler başarılarınızın devamını dilerim.
  • Tunaİstanbul için en iyi fikir Mehmet Akif beyin adaylığı ve öngörüsü çünkü yenilenen ve büyüyen Türkiye’nin yeni ve büyük fikirli dehalara ihtiyacı var vede bun vasıfları bu gibi kıymetli kişilerde görmek pek zor olmasa gerek!

FACEBOOKTA BİZ