Mehmet Akif Köse AK Parti İstanbul 2.Bölge MV. Adayı

Ana Sayfa » Genel » Mehmet Akif Köse AK Parti İstanbul 2.Bölge MV. Adayı

mehmetakifkose

Genç yaşına rağmen kısa zamanda iş dünyasının başarılı, saygın, dinamik, sempatik ve çalışkan bir ismi haline gelen Köse, iş hayatındaki başarısın yanında yüksek öğrenimi tamamlayıp Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans yaptı.

İş hayatında bir çok mesleki oda ve derneklerde etkin görevler üstlenen köse, bir taraftan sosyal sorumluluk bilinciyle sivil toplum kuruluşlarında toplumsal hizmet projelerine imza attı.

Evli ve 2 çocuk babası olan Mehmet Akif Köse; topluma daha faydalı olma, geniş yelpazede hizmet etme fırsatı yakalayabilmek için, yeni başarılara imza atma gayesiyle hizmet yolunda AK Parti çatısı altında yürüme gayesiyle aday oldu.

Mehmet Akif Köse AK Parti’den İstanbul milletvekili aday adayı oldu. Köse, İstanbul 2. bölge 22. sıradan milletvekili adayı gösterildi.

T.C BAŞBAKANI - AK PARTİ GENEL BAŞKANI

BİNALİ YILDIRIM
  • ÜlküAkif Bey'cim geçen seçim çalışmalarınızı sayfanız üzerinden gördüm vede hakkınızda yazılanları okuyunca sizin ne denli azimli ve faydalı ilimi-icraat yapabileceğinizi kestiriyorum. Bu dönemde aday olduğunuza çok sevindim yalnız sizin gibi birinin baş
  • Mehmet Akif KöseYeni Türkiye için benim de bir fikrim var; ülkenin temel taşları olan gençlere yönelik çalışmalar Yeni Türkiye 'yi çok daha güçlü hale getirecektir. Bu süreçte üniversitelerde eğitim gören öğrenciler için burs ve mesleki eğitim planlamalarının oldukç
  • YalçınSizi İnternet ortamında tanıdım ve biraz araştırmayla gerçekten meclise yarıştığınızı düşünüyorum. Mecliste olanların çoğundan aha etkili ve özverili çalışacağınızdan eminim. Bu süreçte sizi destekler başarılarınızın devamını dilerim.
  • Tunaİstanbul için en iyi fikir Mehmet Akif beyin adaylığı ve öngörüsü çünkü yenilenen ve büyüyen Türkiye’nin yeni ve büyük fikirli dehalara ihtiyacı var vede bun vasıfları bu gibi kıymetli kişilerde görmek pek zor olmasa gerek!

FACEBOOKTA BİZ