Sevenleri Çok İstedi. O Gerekeni Yaptı.

Ana Sayfa » Genel » Sevenleri Çok İstedi. O Gerekeni Yaptı.

TEK MİLLET,TEK DEVLET,TEK BAYRAK,TEK VATAN,YENİDEN İSTİKRAR İÇİN …….
7 Haziran seçimlerinde 2023 hedefine doğru davamıza katkı sağlamak için öne çıkmış ve aday adayı olmuştuk.1 Kasım seçimleri bizi ve ülkemizi 7 haziran döneminden çok daha uzak ve çok daha farklı bir yere getirdi.
Bu noktada , her bir Türk evladının yapması gerektiği gibi bir adım öne çıkıp “Bizler hala
buradayız.” demek , Büyük Türkiye hedefinin önüne konan yeni engeller ile mücadeleye katkı sağlayacağımızı beyan etmek için tekrar aday adayı olmaya karar verdik.
Büyük Türkiye davasının önüne set çekmek isteyen , dahili ve harici bedhahtlara inat ,aday olarak ilan edilsekte edilmesekte tüm gücümüzle burada , bu davanın arkasında kongrede seçilecek liderimizin önderliği ve Sayın Cumhurbaşkanı’mızın klavuzluğunda hizmet için , akan kanın bir an önce durmasına katkı sağlayabilmek için öne çıktığımızı ve burada olduğumuzu deklare etmek istedik.
Büyük Türkiye hedefinden hiç sapmadan , gerekirse tüm vücudumuzu taşın altına koymak ve bu hedefe yürürken yolumuzu değiştirmediğimizin bilinmesi için tekrar aday adayı olduk.
BÜYÜK TÜRKİYE için her yerde , her konumda , her görevde küsmeden , yılmadan , görev ve
konum seçmeden .. DURMAK YOK , YOLA DEVAM…..

T.C BAŞBAKANI - AK PARTİ GENEL BAŞKANI

BİNALİ YILDIRIM
  • ÜlküAkif Bey'cim geçen seçim çalışmalarınızı sayfanız üzerinden gördüm vede hakkınızda yazılanları okuyunca sizin ne denli azimli ve faydalı ilimi-icraat yapabileceğinizi kestiriyorum. Bu dönemde aday olduğunuza çok sevindim yalnız sizin gibi birinin baş
  • Mehmet Akif KöseYeni Türkiye için benim de bir fikrim var; ülkenin temel taşları olan gençlere yönelik çalışmalar Yeni Türkiye 'yi çok daha güçlü hale getirecektir. Bu süreçte üniversitelerde eğitim gören öğrenciler için burs ve mesleki eğitim planlamalarının oldukç
  • YalçınSizi İnternet ortamında tanıdım ve biraz araştırmayla gerçekten meclise yarıştığınızı düşünüyorum. Mecliste olanların çoğundan aha etkili ve özverili çalışacağınızdan eminim. Bu süreçte sizi destekler başarılarınızın devamını dilerim.
  • Tunaİstanbul için en iyi fikir Mehmet Akif beyin adaylığı ve öngörüsü çünkü yenilenen ve büyüyen Türkiye’nin yeni ve büyük fikirli dehalara ihtiyacı var vede bun vasıfları bu gibi kıymetli kişilerde görmek pek zor olmasa gerek!

FACEBOOKTA BİZ